2018.12.17

Wahoo žengia į Lietuvą

„Ride the revolution” skamba galingai, su tiesiogine įžvalga į ateitį. Inovacija, išskirtinis dizainas, pranašumas ir akivaizdu – komfortas.

Wahoo sportiškas prisistatymas

Gruodžio 6 d. Amerikiečių gamintojo „WAHOO“ atstovas Baltijos šalyse „UAB Arte Domestica“ pristatė išskirtinę galimybę Lietuvoje. Velonova specializuotoje dviračių parduotuvėje, pasiūlė išbandyti jų naujausius kūrinius, ištobulintus inžinierių ir pelniusių pripažinimą tokių garsių dviratininkų komandų kaip “TEAM SKY”, “BORA-HANSGROHE” ir kt, 2017 pasaulio triatlono čempionato nugalėtojo Lionelio Sanderso ar garsaus triatlonininko Jano Frodeno bei daugelio kitų. „WAHOO“ inovatyvi, išmani ir viska jungianti sistema skirta palaikyti Jūsų čempionišką dvasią ir formą, kad ir ką Jūs bedarytumėte: bėgtumėte ar mintumėte dviratį.

Wahoo inovacinis progresas

Komfortas, itin tylus veikimas ir maksimalus priartinimas prie realybės – tai „WAHOO“ išmanaus dviračio treniruoklio pagrindinės savybės. Tarpusavyje APPs programėle sujungti treniruoklio komponentai: interaktyvus treniruoklis, reljefo stimuliatorius, išmanus ventiliatorius, dviračio GPS kompiuteris, minimo ritmo sensorius ir širdies ritmo matuoklis sukurs maksimaliai komfortiškas sąlygas treniruotėms viduje. Dviračių treniruokliai ar kompiuteriai nėra naujiena, tačiau kalno ar nuokalnės simuliatorius tikrai nustebins naujais potyriais. Sportuojant su „Wahoo“, jauskite kiekvieną reljefo pakitimą (iki 20 % įkalnę ir 10 % nuokalnę), vėjo putimą (dėl išmanaus ventiliatoriaus, prisitaikančio prie Jūsų minimo greičio ir pulso), stebėkite, įrašykite ir valdykite maršrutus ir savo individualius pasiekimus. Sistema palaiko žymiausias programėles, tokias kaip: TrainerRoad, Zwift, FulGaz, Kinomap ir kt., tad sportuojant su pažįstamais ar draugais galite rungtyniauti ne tik tarpusavyje, bet ir su kitais dviračio sporto entuziastais iš viso pasaulio.

Wahoo ir profesionalams ir fitneso mėgėjams

„Wahoo“ produktai skirti ne tik profesionalams, tai sprendimai sukurti kiekvienam, kam dviratis tai daugiau nei tiesiog transporto priemonė. Tiems, kam dviratis  yra saviraiškos forma, savęs atradimo galimybė, susiliejimo su gamta būdas, sveikos gyvensenos neatsiejamas atributas. Akivaizdu, kad galimybė važiuoti SAVO dviračiu, kai to norite Jūs, be jokių nuogąstavimų dėl oro sąlygų yra neapsakomas malonumas.

„Wahoo“ gamintojas neapsiriboja tik itin tyliais ir tiksliais dviračio simuliatoriais, gamintojas pristatė ir kitus aksesuarus, nepamainomus kaip bėgikui, taip ir fitneso mylėtojams –  „Wahoo“ pulsometrai tiksliai įrašys pagrindinius duomenis į savo atmintį, taip išlaisvinant Jus nuo telefono poreikio.

„Wahoo“ įžengimas į Lietuvos rinką Kalėdinių laikotarpiu – tai tikra dovana kiekvienam, ketinančiam tęsti ar pradėti sportiškesnius ir geros nuotaikos kupinus Naujuosius metus. Praplėskite savo galimybių ribas su WAHOO.