STATUS Innovations - sveiko ir kokybiško gyvenimo įprotis

 

Status 460x460

STATUS vakuumo sprendimai – visiškai natūralus būdas išlaikyti maisto šviežumą. Status Innovations prietaisai sukurti mechanikos inžinieriaus ir išradėjo, bendradarbiaujant su maisto saugos ir aplinkosaugos institucijomis. Tai elektriniai maisto vakuumatoriai, maišeliai, vakuumo indeliai ir dangteliai – platus asortimentas įvairiai pritaikomų sprendimų, skirtų sveikai ir patikimai saugoti maistą namuose.

Vakuume laikomas maistas nepraranda skoninių savybių, tekstūros, konsistencijos ir gerokai ilgiau išlieka šviežias. Vakuumas paspartina mėsos marinavimo procesą (atsivėrusios poros greičiau sugeria marinatą), sultys vakuumo indelyje išlaiko visus vitaminus, nepakinta maisto spalva (nes pristabdomi oksidacijos procesai), o duonos gaminiai be sąlyčio su oru nedžiūva ir nepelija. Vakuume nesimaišo kvapai, lėčiau dauginasi bakterijos.

Nesudėtingi naudotis, patogūs ir praktiški STATUS Innovations vakuumo prietaisai, indeliai ir dangteliai užtikrina maisto šviežumą, tvarką ir gaivų kvapą šaldytuve ir šaldiklyje. Maišeliuose užvakuumuotus produktus patogu laikyti ilgą laiką, pasiimti į kelionę, o vakuumo indeliai ir dangteliai tarnaus kasdien – namuose, darbe, mokykloje.

Formuokite sveiko ir kokybiško gyvenimo įpročius su STATUS Innovations.

Naudingi patarimai apie vakuumavimą su STATUS Innovations – šiame informaciniame gide.

STATUS Innovations prekių grupės