Marcafe – tikra kava iš Italijos

Marcafe kompanija įkurta 1942 m. Abruzzo mieste, Teramo provincijoje, vis dar vadovaujama steigėjų šeimos narių Silvestro Marcozzi ir Emilio Marcozzi.

Pagarba tradicijoms ir noras tobulėti visada apibūdino kompanija. Daugiausia dėmesio kompanija skiria dviems dalykams: entuziazmui ir kokybei.

Pradžioje kava buvo platinama provincijos kavinėse, dabar bendrovė skiria daugiausiai dėmesio mažmenininkams ir tarptautinei rinkai.

Tinkami strateginiai pasirinkimai leido išgarsinti Marcafè prekės ženklą visame pasaulyje. Tai buvo pasiekta dalyvaujant tarptautinėse mugėse ir įvairiuose renginiuose, kurie išplatino kompanijos žinonumą.

Sunkaus darbo ir entuziazmo dėka, šiandien Marcafè prekės ženklas yra plačiai žinomas ir vertinamas visame pasaulyje.

Kompanija niekada nenustojo tobulėti, priimti inovatyvius sprendimus ir atsižvelgti į savo klientų poreikius. Dėl šių kompanijos bruožų, Marcafè ir toliau sėkmingai tęsia savo veiklą.

MARCAFE KAVA

Daugelis žmonių savo dieną pradeda nuo puodelio kavos. Ryto puodelis yra vienas iš geriausių būdų išsiblaškyti išaušus naujai dienai.

Mėgstate aromatingą, sodraus skonio, ilgai skurdintą kavą? O gal mėgstate įprasto skonio kavą, nes ji tiesiog greitai paruošiama ir išjudina jus prieš keliaujant į darbą? Nesvarbu, kokia Jūsų kava yra mėgstamiausia. Svarbu, kad Jūsų lentynoje būtu kokybiška kava.

Štai yra trys priežastys kodėl jūs turėtumėt pradėti diena su mūsų kava:

Kokybė – Marcafe kompanija naudoja tik kokybiškiausias ir rinktines arabika ir robusta kavos pupeles iš Brazilijos, Indijos, Gvatemalos, Kostarikos ir Kolumbijos. Jos yra skrudinamos karštu oru ir tik mažais kiekiais. Tokiu būdu skrudintos kavos pupelės neturi tiesioginio sąlyčio su ugnimi, dujomis ar ypač įkaitusiais paviršiais, ko pasekoje yra išsaugoma kavos pupelės struktūra, bei išgaunamas puikus skonis ir aromatas.

Ekologiški produktai – Marcafè prioritetai yra ne tik kokybė, bet ir ekologiški produktai. Mes atidžiai renkamės savo žaliavą ir taipogi siūlome aukščiausios kokybės ekologišką kavą BIO AROMA, kuri yra pagaminta iš arabikos pupelių, užaugintų “Naturland e.V. “ sertifikatą turinčiuose ekologiškuose ūkiuose.

Prieinamos kainos – daugelis žmonių mano, kad aukščiausios kokybės kava turi atitinkamai kainuoti, tačiau tai – ne tiesa. Mūsų siūloma kava yra ne tik puikaus skonio bei aromato, bet ir prieinama kiekvienam.

Nėra jokios kitos kompanijos kaip Marcafe. Mūsų atsidavimas ieškoti aukščiausios kokybės pupelių yra viskas ko gali Jums reikėti.

Kitą kartą, kaip užsisakinėsite savo mėgstamiausio skonio kavą, įsitikinkite, kad perkate ją iš mūsų. Gausite ne tik pranašesnio skonio ekologišką kavą, bet ir pradėsite dieną gera nuotaika, nuo puodelio Marcafè kavos.

marcafe kavos