Apie mus

Arte Domestica

17 METŲ ŽINGSNIS Į ŽINGSNĮ SU BESIKEIČIANČIOMIS TECHNOLOGIJOMIS

RINKOS TYRIMAS

Nuolatinė Baltijos šalių ir užsienio rinkos analizė leidžia pasiūlyti klientams išskirtinės kokybės produktų pasiūlą. Reaguojant į esamus rinkos pokyčius ir vartotojų elgseną, pritaikomas produktų krepšelis. Stiprūs ir platūs partnerystės ryšiai leidžia mums tai daryti lanksčiai ir greitai.

ŽENKLO ATSTOVAVIMAS

Atstovaudami prekių ženklams, siekiame maksimalių veiklos rezultatų regione. Partnerių savalaikis informavimas apie naujienas, kasmetiniai mokymai, visapusiškas viešinimas pasitelkiant vidinius, išorinius, įvaizdinius ir internetinius reklamos kanalus, stipri pardavimų komanda leidžia užtikrinti produkto pirkimo galią ir nuolatinį ženklo žinomumo didinimą.

ĮVEDIMAS Į RINKĄ

Ilgametė sėkminga patirtis mažmeninės ir didmeninės prekybos srityse, suburta profesionalų komanda ir patikimi partnerystės ryšiai suteikia pranašumą, darant įžvalgas dėl produkcijos realizavimo galimybių skirtinguose rinkos segmentuose, taikant geriausius pardavimo įrankius bei stiprų ir tikslingą viešinimą.

LOGISTIKA

Strateginė geografinė padėtis, distribucijos patirtis ir platus transporto partnerių tinklas leidžia sklandžiai ir greitai iki 24 valandų laikotarpiu pristatyti prekes visose Baltijos ir kitose šalyse. Prekių pervežimas, sandėliavimas, individualus komplektavimas, produkcijos draudimas ir tiesioginis tiekimas į realizacijos punktus užtikrina sklandžią logistikos eigą.

PARDAVIMAI

Stipri ir profesionali produktų vadovų, logistikos, marketingo ir tiesioginių pardavimų klientams komanda užtikrina nuolatinį atstovaujamų prekių ženklų pardavimų augimą. Partnerių tinklo plėtra, įvairių lygmenų pardavimų motyvacijos sistemos leidžia didinti realizacijos punktų kiekį, be to, siekiama diferencijuoti pardavimus skirtingais kanalais.

EKSPERTŲ PAGALBA

Siekiame suteikti savo klientams profesionalią konsultaciją ir aptarnavimą nuo apsisprendimo momento įsigyti mūsų atstovaujamus produktus iki jų įsigijimo ir tolimesnio naudojimosi. Bendradarbiaujant su sertifikuotomis techninę priežiūrą teikiančiomis įmonėmis įvairiose šalyse, užtikriname greitą ir patogią garantinę ir po garantinio laikotarpio priežiūrą galutiniam vartotojui. Esant klausimams teikiame konsultacijas telefonu ir elektroniniu būdu.